Home staging - przykłady realizacji

Przygotowanie do wynajmu 48 m mieszkania na warszawskiej Pradze Południe.

wynajęteZadaniem było przygotowanie zaniedbanego mieszkania pod wynajem. Ze względu na swój stan mieszkanie nie nadawało się do pokazania klientom. Po home stagingu mieszkanie zostało wynajęte już po 5 dniach!

Mieszkanie 48 metrów kw. na piętrze.
Salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój i balkon. Mieszkanie zaniedbane i od 25 lat nie odświeżane ani nie remontowane. Znajdujące się w mieszkaniu meble były stare i bardzo zniszczone, podobnie jak drzwi i wykładzina podłogowa. Ściany i sufity - malowane dość dawno - były brudne. Stare i ciężkie żyrandole robiły przygnębiające wrażenie.

Rozwiązaniem było pomalowanie ścian, wymiana podłóg, poprawa funkcjonalności poprzez ustawienie mebli w salonie i sypialni, wymiana żyrandoli, wymiana szafek w kuchni. Mieszkanie zostało przygotowane do wynajmu dla ludzi młodych i nowoczesnych.

Budżet realizacyjny – 14 tys. zł pozwolił na:
- zakup nowych mebli: dwie sofy z funkcją spania, po dwa krzesła do salonu i kuchni, dwie szafy, stolik TV, toaletka, dwa stoliki nocne, 7-częściowy zestaw szafek kuchennych oraz stół do kuchni.
- wymianę żyrandoli w całym mieszkaniu, zakup lampy stojącej
- położenie paneli podłogowych w kuchni i przedpokoju, wykładziny dywanowej w sypialni
- wymianę drzwi do pokoi i łazienki
- zakup elementów dekoracyjnych i dekorację okien.

Czas realizacji: 21 dni

Kuchnia. Całkowita odnowa

Wymiana podłogi, montaż nowych mebli (7-częściowy zestaw szafek i stół), wymiana oświetlenia oraz pomalowanie płytek sprawiło, ze kuchnia stała się przytulna, bardziej funkcjonalna i nowoczesna.

przykład realizacji

przykład realizacji

Salon. Jeden pokój - kilka funkcji

Wymiana mebli i ich przemyślane ustawienie stworzyło przytulny pokój dzienny z miejscem jadalnym i wypoczynkowym wraz z możliwością spania.

przykład realizacji

Sypialnia. Elegancja i funkcjonalność

Wymiana mebli i całkowicie nowa aranżacja wnętrza i oświetlenia sprawiła, że sypialnia stała się wygodnym miejscem do pracy i wypoczynku.

przykład realizacji

przykład realizacji

Dodatkowo:

Łazienka - czysto i świeżo. Odnowienie wnętrza i wprowadzenie kilku dodatków sprawiło, że łazienka wydaje się przytulna i pachnąca.

Przedpokój – funkcjonalne dodatki i dekoracje podkreśliły nowoczesny charakter mieszkania.


Znajdź nas na Facebooku Zobacz także zdjęcia na www.facebook.com/WnetrzKlinika