Dla deweloperów

Przygotowanie MIESZKAŃ POKAZOWCH

Dla deweloperów, którzy planują w swoich inwestycjach domy/mieszkania pokazowe oferujemy kompleksową usługę inscenizacji tych wnętrz zgodnie z zasadami home staging. Wnętrza przygotowane w ten sposób spełniają oczekiwania szerszej grupy docelowej niż w przypadku tradycyjnych koncepcji aranżacji wnętrz pokazowych. Poprzez swoją uniwersalność i ponadczasowość dopasowane są do różnych gustów. Celem tych działań jest stworzenie wnętrza, w którym klienci zobaczą swój dom.
W ramach usługi oferujemy: projekt, zakup mebli i akcesoriów oraz nadzór i koordynację prac podwykonawców.

Warto pamiętać, że 90% poszukujących domu lub mieszkania dokonuje wstępnej selekcji ofert wyłącznie na podstawie zdjęć w internecie. Amatorsko przygotowana oferta odbiera szanse na skuteczną sprzedaż.

Termin realizacji usługi ustalany jest indywidualnie.

Propozycje aranżacji wnętrza dostosowane są do określonego przez zleceniodawcę budżetu.

WIZUALIZACJE wnętrz dla deweloperów

Deweloperom, którzy chcieliby przybliżyć swoim klientom możliwości aranżacji oferowanych mieszkań proponujemy wizualizację wystroju wnętrz w 3D – w tym również animacji 3D. Ta forma prezentacji działa na wyobraźnię klientów o wiele lepiej niż puste wnętrza z białymi ścianami.

Wizualizacje doskonale nadają się do wykorzystania w materiałach reklamowych: folderach, ogłoszeniach prasowych, ogłoszeniach internecie i na stronach www.

Istotne jest również, że 90% kupujących nie potrafi wyobrazić sobie możliwych zmian w wyglądzie nieruchomości. Nie bierze zatem pod uwagę potencjalnych atutów oferty.

Masz tylko jedną szansę, by zrobić pierwsze wrażenie.

Decyzję o zakupie nieruchomości oglądający podejmują w ciągu pierwszych 15 sekund od wejścia do wnętrza.

Pierwsze wrażenie jest zatem
kluczem do sukcesu.

Profesjonalnie przygotowane domy i mieszkania sprzedawane są średnio trzykrotnie szybciej niż pozostałe.