Dla sprzedających i wynajmujących

Podstawową usługą są KONSULTACJE

W trakcie wizyty dokonywana jest dokładna analiza nieruchomości pod kątem oczekiwań potencjalnych nabywców oraz aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości. Omawiane są wszystkie wady i zalety nieruchomości z punktu widzenia potencjalnych kupujących. W efekcie sporządzana jest szczegółowa lista zaleceń - w jaki sposób należy przygotować nieruchomość do sprzedaży czy wynajmu, w oparciu o ustalony budżet.

Jako certyfikowany doradca gwarantuję, że podczas około dwugodzinnego spotkania przedstawię profesjonalne rozwiązania, jak najniższym kosztem przyciągnąć uwagę klientów.

Koszt konsultacji to 300 zł brutto.
Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT (23%)

Dodatkowo mogę przygotować pisemny raport ze szczegółowym kosztorysem koniecznych prac. Koszt raportu z zaleceniami realizacyjnymi i trzema wariantami budżetu wynosi 350 zł brutto. Kwota ta odliczana jest od wynagrodzenia w momencie realizacji któregoś ze scenariuszy aranżacji wnętrza.

Rozwinięciem i następstwem konsultacji jest
PEŁNA REALIZACJA USŁUGI HOME STAGING

Przygotowanie mieszkania lub domu do sprzedaży można wykonać we własnym zakresie realizując zalecenia z wcześniejszych konsultacji. Jednakże w przypadku kompleksowego przygotowania nieruchomości, skorzystanie z pełnej obsługi pozwala zaoszczędzić czas, pieniądze i stres związany z koordynowaniem prac podwykonawców.

Współpraca ze sprawdzonymi ekipami remontowymi oraz fachowymi sklepami wyposażenia wnętrz gwarantuje solidność i terminowość działań. Zakres usługi jest dokładnie dostosowany do stanu i potrzeb nieruchomości.

Koszt usługi home staging jest ustalany indywidualnie i zależy od zakresu prac, zazwyczaj jest to 1-2% wartości nieruchomości. W ramach tego budżetu wykonane zostaną wszystkie niezbędne czynności, przygotowujące nieruchomość do sprzedaży lub wynajęcia.

Realizacja projektu zajmuje średnio 7 dni roboczych od zaakceptowania zakresu prac.

ZOBACZ PRZYKŁADY REALIZACJI wraz z ich zdjęciami, opisem i budżetem realizacyjnym.

Właściwa PREZENTACJA pozwala wyróżnić w internecie i prasie
przygotowaną do sprzedaży/wynajmu nieruchomość

Profesjonalne zdjęcia wraz z opisem niezbędnym do zaprezentowania nieruchomości w internecie lub prasie skutecznie wspierają sprzedaż. Zdecydowana większość kupujących przegląda oferty na ekranie komputera i na tej podstawie dokonuje wstępnej selekcji - właściwie wykonane i dobrane zdjęcia wyróżnią Państwa nieruchomość na tle innych ofert.

Posiadanie własnych zdjęć i przemyślanego opisu nieruchomości pozwala ustrzec się błędów i rutyny pośredników handlu nieruchomościami.

W razie potrzeby jestem również w stanie zająć się nadzorem i kontrolą Państwa oferty w mediach.
Koszt usługi ustalany jest indywidualnie.

Standardowo jest to kwota 200-300 zł brutto.
Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT (23%)
Czas wykonania to kilka dni roboczych.

WIZUALIZACJA mieszkań niewykończonych

Jeżeli zamierzają Państwo sprzedać nieruchomość w stanie deweloperskim, surowym lub niedokończoną budowę domu, warto skorzystać z wizualizacji komputerowej. Pozwala ona na pokazanie potencjału nieruchomości. Działa na wyobraźnię potencjalnych klientów o wiele lepiej niż pusta przestrzeń. W razie potrzeby wizualizacja może zostać przygotowana wariantowo, aby podkreślić uniwersalność przedstawianej nieruchomości.

Koszt wizualizacji komputerowej ustalany jest indywidualnie. Na cenę mają wpływ: metraż przedstawianej nieruchomości, stopień skomplikowania wizualizacji i ilość wariantów.

Czas wykonania to kilka dni roboczych.

Masz tylko jedną szansę, by zrobić pierwsze wrażenie.

Decyzję o zakupie nieruchomości oglądający podejmują w ciągu pierwszych 15 sekund od wejścia do wnętrza.

Pierwsze wrażenie jest zatem
kluczem do sukcesu.

 

90% poszukujących domu lub mieszkania dokonuje wstępnej selekcji ofert wyłącznie na podstawie zdjęć w internecie.

Amatorsko przygotowana oferta odbiera szanse na skuteczną sprzedaż.

 

Profesjonalnie przygotowane domy i mieszkania sprzedawane są średnio trzykrotnie szybciej niż pozostałe.

Zaniedbanie przygotowania nieruchomości do sprzedaży odbiera ofercie efekt świeżości.

 

Już za 300 zł poznasz
atuty i słabe strony swojej nieruchomości.

Koszt usługi home staging jest zawsze niższy niż pierwsza obniżka ceny nieruchomości.